٠•●Dobrodosli na Pljevlja^Disney^Public Forum●•٠·
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

٠•●Dobrodosli na Pljevlja^Disney^Public Forum●•٠·

193.104.68.32:27079
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 djuka-pv-mne je banovan

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
djuka-pv-mne




Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.06.2011
Lokacija : Pljevlja

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptyČet Jun 23, 2011 10:19 pm

kao prvo ne primjereno ponasanje pojedinih balavaca na serveru, kao drugo admini kao karakterna osobina ravna nuli (cast izuzecima) ovo kazem jer podlijezu misljenju nekih botova koji su juce poceli da igraju cs... trece okacicu vam demo zbog kojeg sam ban popio, pa nek mi objasni taj admin koji me je banovo zbog cega???
Nazad na vrh Ići dole
djuka-pv-mne




Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.06.2011
Lokacija : Pljevlja

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptyČet Jun 23, 2011 10:43 pm

djuka-pv-mne ::
kao prvo ne primjereno ponasanje pojedinih balavaca na serveru, kao drugo admini kao karakterna osobina ravna nuli (cast izuzecima) ovo kazem jer podlijezu misljenju nekih botova koji su juce poceli da igraju cs... trece okacicu vam demo zbog kojeg sam ban popio, pa nek mi objasni taj admin koji me je banovo zbog cega???



evo i link odakle mozete skinuti i pogledati DEMO zbog kojeg sam popio ban

http://www.megaupload.com/?d=X44NJP9T
Nazad na vrh Ići dole
ZeoN




Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.05.2011

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptyPet Jun 24, 2011 3:31 am

Cist decko dobices unban obrati se nekom od admina....I zamolio bih te da vise ne vredjas admine kao sto su pravila na serveru to vazi i ovde !
Nazad na vrh Ići dole
djuka-pv-mne




Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.06.2011
Lokacija : Pljevlja

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptyPet Jun 24, 2011 2:30 pm

nije to ponizavanje niti omalozavanje admina, rekao sam cast pojedinim, a ostali podlijezu misljenju nekih balavaca koji nemaju ni 15godina, koji igraju cs od juce i kad dodje neko malo jaci igrac odmah citer banuj ga...

jedan je admin pouso da me unban i preko gam panela ali ne moze...
nek head vidi sta i kako ako je moguce da se dobije unban


ovo mi je ip adresa ako se neko sjeti da me unban 85.94.114.84
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin



Broj poruka : 13
Datum upisa : 16.05.2011

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptyPet Jun 24, 2011 8:26 pm

Admini su stigli na to mjesto sa svojim radom i iskustvom vrijedjanje je zabranjeno!
Obrati se igraonici disney ili vesku ili nekom od head admina a ti si sebe otisao kao pro igraca i koliko ti godina imas lol! scratch
Nazad na vrh Ići dole
https://disneypublic.serbianforum.info
ZeoN




Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.05.2011

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptySub Jun 25, 2011 10:55 pm

dje nicu ovi ovoliki pro igraci JBT Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
djuka-pv-mne




Broj poruka : 5
Datum upisa : 23.06.2011
Lokacija : Pljevlja

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptyPon Jun 27, 2011 7:50 pm

ZeoN ::
dje nicu ovi ovoliki pro igraci JBT Very Happy


mislim da si mi duzan noz :p peri na vodice pa vrati Smile
Nazad na vrh Ići dole
ZeoN




Broj poruka : 10
Datum upisa : 16.05.2011

djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan EmptyNed Jul 17, 2011 2:42 am

Nije to ovde tema za razgovor a to sto se tog noza tice kad bih pamtio koga sam sve klao ja Smile)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





djuka-pv-mne je banovan Empty
PočaljiNaslov: Re: djuka-pv-mne je banovan   djuka-pv-mne je banovan Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
djuka-pv-mne je banovan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» konkurs za admina djuka-pv-mne
» Banovan sam bez razoga!!! e^k^beko
» Banovan sam,OrthOdoX|HijeneCZ
» OrthOdoX|HijeneCZ ponovo banovan
» Banovan sam bez razloga,i to samo sto sam ubio admina BlogeRa kroz vrata

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
٠•●Dobrodosli na Pljevlja^Disney^Public Forum●•٠· :: Disney^Public :: Ban i Unban-
Skoči na: